додому Головні Тернопільські барбери взялися чепурити військових на передовій

Тернопільські барбери взялися чепурити військових на передовій

440
Тернопільські барбери взялися чепурити військових на передовій. Маріуполець Микола та тернополянин Андрій поїхали на Схід країни, аби підстригти наших захисників. Військові барберам зраділи, адже попри постійні бої вони теж хочуть мати доглянутий вигляд. Волонтерське відрядження на фронт тривало п’ять днів, за цей час хлопці підстригли близько шістдесяти військових.

Це перша волонтерська поїздка на Схід барберів Миколи та Андрія. Хлопці приїхали до захисників, аби зробити те, що найкраще уміють.

Військові власними силами облаштовують у фронтових умовах перукарні, де стрижуть один одного найчастніше налисо. Утім, кажуть, не відмовились від звичних перукарських послуг, як до війни. Тож перукарям з Тернополя – зраділи.

Микола Сачко, переселець з Маріуполя, волонтер-барбер, коментує: “В госпіталі була велика потреба підстригтись. Бо людина на реабілітації, чи навіть медики. Вони бойові, але вони теж хочуть добре виглядати. Комадир прийшов, він підстригся десь і в нього був отакий оселедець”.

Микола – переселенець із Маріуполя, у Тернополі хлопець живе більше року. У рідні краї, на Донеччину, барбер повертався вперше з моменту евакуації.

Волонтерське відрядження на Схід тривало п’ять днів, за цей час хлопці підстригли близько шістдесяти військових. Хлопці також взяли участь в ініціативі волонтера Ярослава Яхотіна – “коробочки для військових”. Барбери привезли захисникам чимало пакунків до дня Св. Миколая й закликають до доброї справи усіх небайдужих.

Після того, як сформували пакунок з усім необхідним – шукайте Ярослава Яхотіна в інстаграм. Волонтер самостійно усе відправить захисникам та захисницям на фронт.