Головна благоустрій Тернопільські активісти прибиратимуть в парках, біля сміттєзвалища, та висадять сотню дерев

Тернопільські активісти прибиратимуть в парках, біля сміттєзвалища, та висадять сотню дерев

304

12 квітня громадські активісти прибиратимуть в парках Тернополя. В місті відбудеться загальноміська толока, до якої просять долучатися усіх охочих. Тернополян запрошують  також допомогти прибрати територію поблизу Малашовецького сміттєзвалища в Зборівському районі. Через несприятливий прогноз погоди толоку перенесли на суботу, 12 квітня.

Толоку поблизу Малашовецького сміттєзвалища проведуть в суботу, 12 квітня. Усім інвентарем людей забезпечать, збір охочих о 8:30 в Тернополі за адресою Коперника,1 біля управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради.

– Буде прибиратися територія сільськогосподарських угідь, які межують із сміттєзвалищем. Будуть організовані автобуси. Будуть приймати участь структурні підрозділи міськради, підприємства, які обслуговують житловий фонд міста, ми всі разом спільно будемо виїжджати. Інвентарем управління забезпечує. Громадяни, мешканці, можуть долучатися, збір у нас на 8 годину біля управління – хто має бажання, приходьте, – закликала заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міськради Оксана Лобурак.

В суботу, 12 квітня, у Тернополі відбудеться загальноміська толока, під час якої, крім генерального прибирання, в парку Національного відродження планують також висадити більше 100 дерев.

– Будуть висаджуватися саджанці вид "Катальпа". Ця акція в нас розпочалася ще в 2012 році під гаслом: "Замінимо тополину пісню на катальповий рай." Тернополяни можуть долучитися до даної акції, – каже Оксана Лобурак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here