додому культура Тернопільські актори зіграють виставу, кошти з якої перерахують Українській армії

Тернопільські актори зіграють виставу, кошти з якої перерахують Українській армії

429

Актори Тернопільського драмтеатру імені Тараса Шевченка 3 квітня  запрошують тернополян на благодійну виставу "Народний депутат", кошти з якої будуть перераховані на підтримку Української армії. 12 березня уже відбулась благодійна вистава-сповідь перед людьми та часом "Мазепа", гроші за придбані квитки, а це більш як 4 тисячі гривень, актори перерахували родинам двох загиблих Небесної сотні з Тернопільщини – Устима Голоднюка та Назара Войтовича.

12 березня у Тернопільському драмтеатрі відбулась вистава-сповідь перед людьми та часом "Мазепа". Гроші за придбані квитки, а це більш як 4 тисячі гривень, актори перерахували родинам двом загиблим Небесної сотні з Тернопільщини – Устима Голоднюка та Назара Войтовича.

3 квітня о 19 годині актори драматичного театру запрошують тернополян на черговий показ благодійної вистави "Народний депутат". Зібрані гроші перерахують на потреби української армії.

– Cтоїть ще скринька, де люди можуть кинути більше коштів, як вони забажають, більше як коштує квиток у касі театру. Ми розуміємо, що ціна квитка є доступною для нашого глядача, але, можливо, хтось буде бажати проявити більше меценацтво зі свого боку, він буде мати змогу кинути більше коштів, які будуть потім перераховані на кошти української армії, – говорить завідувач літературного відділу Тернопільського обласного академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка Ірина Папуша.

На перспективу благодійні покази вистав у драматичному театрі планують зробити традиційними.