додому Головні Тернопільське відділення “Сбербанку” відчищають від наклейок та фарби

Тернопільське відділення “Сбербанку” відчищають від наклейок та фарби

755

Гра завершена. Такі написи на тернопільському відділенні “Сбербанку” залишили активісти, які взяли участь у акції проти російського бізнесу в Україні. У суботу, 18-го березня, представники націоналістичних організацій області розмалювали фасад установи та бетонними блоками замурували вхід. Наразі відділення не працює.

Юнаки та дівчата ополудні збираються біля пам’ятника Незалежності у центрі Тернополя. Шикуються в колони, в руках – прапори.

– Подавали минулого року в обласну і міську ради звернення про те, щоб заборонити російський бізнес на території Тернопільської області. Наше звернення було підтримане, але як бачите, рік вже пройшов, а російський бізнес і далі працює на території Тернопільської області, – розповідає голова національного корпусу Тернопільщини Володимир Петришин.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Націоналістичні організації Тернополя розмалювали місцеве відділення “Сбербанку” та замурували вхід (ВІДЕО)

Колонами молодь йде до Тернопільського відділення “Сбербанку”, що на вулиці Острозького. Тут представники місцевих осередків національного корпусу, “Правого сектору” та “Соколу”. Вони підписали Маніфест про об’єднання заради спільної ідеї. Серед його пунктів – і боротьба проти будь-яких проявів російського бізнесу в Україні. Націоналістичні організації вже робили попереджувальні акції для “Сбербанку”. Зараз, кажуть, настав час більш радикальних дій. Вікна установи заклеюють наклейками та розмальовують.


– Бізнесу тих людей, які воюють проти нас, не місце в Україні. Ми це неодноразово заявляли. Але сьогодні ми прийшли до того, що потрібно робити активні дії, – каже керівник Тернопільського осередку “Правого сектору” Роман Безкостий.

Дісталось і вивісці установи. Згодом перед входом у банк з’являється цемент та бетонні блоки. Ними активісти майже повністю замуровують вхід в установу. Поліціянти, які є поруч, у дії активістів не втручаються.

Акції проти “Сбербанку” вже пройшли у кількох українських містах. Вхід до закладу замурували також 13 березня і у Києві. Сьогодні, через два дні після події, заклад виглядає ось так. Наразі відділення не працює, його стіни намагаються відчистити. Інформація щодо відновлення роботи наразі відсутня, повідомляють працівники банку.