додому Новини Тернопільська журналістка Галина Садовська презентувала власну публіцистичну книгу

Тернопільська журналістка Галина Садовська презентувала власну публіцистичну книгу

613

Вірна своїй професії, із гострим та правдивим пером у руках. Тернопільська журналістка Галина Садовська презентувала власну публіцистичну книгу “Де твій берег, Україно?”. У двотомнику вона зібрала публіцистичні статті, опубліковані в газеті “Вільне життя” за роки незалежності України. 

– Хочу показати молодим журналістам, що неправда, що газета живе один день. Вона живе значно довше, якщо їм дати друга життя, скажімо в книжці. Там використають історики, там де наші кращі люди, вона є в кожній сім`ї. Ця книжка є в кожного театрала, значить вона буде жити, бо залишиться дітям, онукам і так далі, – розповідає Галина Садовська. 

Друзі та шанувальники Галини Садовської називають її однією з тих журналісток, яка вірна своїй професії у найкращому розумінні цього слова. Крім того додають: мало хто у Тернополі працює з жанром публіцистики.

Галина Садовська зізнається: плани творити нові книжки – у неї є. Головне, аби Бог дав їй сил все це втілювати в життя та продовжувати зберігати ті важливі моменти, які колись називатимуться історією.