Головна суспільство Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка та Борщівська ЗОШ № 1 отримали...

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка та Борщівська ЗОШ № 1 отримали комп’ютери

382

Дві школи: Українська гімназія імені Івана Франка в Тернополі та Борщівська загальноосвітня школа № 1  отримали комп’ютери, планшети, інтерактивні мультимедійні дошки та цифрові лабораторії. Загалом – обладнання на суму понад мільйон гривень. Ці навчальні заклади перемогли у І епаті національного проекту “Відкритий світ”.

Для того, щоб навчальний заклад міг потрапити до тендерного відбору національного проекту “Відкритий світ", він має відповідати заявленим критеріям. Насамперед, це наявність у стінах закладу швидкісного Інтернету та викладацького складу, який пройшов навчання за спеціальними освітніми програмами, розробленими INTEL та Microsoft. Дві школи: Українська гімназія імені Івана Франка в Тернополі та Борщівська загальноосвітня школа № 1 отримали комп’ютери, планшети, інтерактивні мультимедійні дошки та цифрові лабораторії.

Відповідно до плану реалізації національного проекту “Відкритий світ”, у вересні цього року розпочався ІІ етап проекту. Нині його презентували у Тернополі. Черговий етап має охопити 2 тисячі українських шкіл та буде поширений на 5-9 класи.

Андрій Мартишко, директор Тернопільського регіонального центру з інвестицій та розвитку: "Цей конкурс передбачає в цілому 2000 шкіл по Україні. Як тернополяни та школи області скористаються цим шансом – побачимо, але, наразі, практика показує, що сільські школи є активніші у даному конкурсі".

Мета національного проекту “Відкритий світ” – забезпечити рівний доступ до якісної освіти усім дітям незалежно від того чи в селі, чи в місті вони живуть та навчаються.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here