додому Новини Тернопільська стилістка розповіла, що одягнути на Новорічну ніч

Тернопільська стилістка розповіла, що одягнути на Новорічну ніч

660

Що одягнути на Новорічну ніч і, які тренди одягу будуть модними у 2018 році? Ідеями і порадами з цього приводу поділилася тернопільська стилістка. Розповіла, штани кльош які уввійшли в моду цього року, не втратять позицій. Модні ряди в Новому році поповнять плаття абстрактних геометричних форм.

Новорічно-Різвяний період – це не лише підготовка до смачного, багатого столу, а й зовнішнього вигляду. Чимало модниць та модників усердно шукають особливий та оригінальний наряд на Новорічну ніч та святковий одяг на решту свят. Відома італійська актриса Софі Лорен говорила: ” У підборі гардеробу звертайте увагу не так на стильні речі, як на ті, що вам пасують”.

-Можна обрати наприклад спідничку шифонову. Думаю у Такій спідничці кожна жінка чи дівчина буде себе відчувати такою легкою, повітряною. Я впевнена на неї точно звернуть увагу. Жінки, які хочуть виглядати дуже романтично, я б радила обрати сукні більш святкові, розширені до низу. Можливо вони можуть мати блиск. Це буде дуже модно в цьому сезоні і власне на новорічний вечір, розповідає стиліст ЮЛІЯ ОСТАПЧУК .

Для святкування новорічної ночі, жінкам, які хотіли іти у брюках, а не спідниці чи сукні Юлія порекомендувала, доповнити образ шовковою блузою, світлого кольору. Загалом, стиліст зауважила, що 2018 рік – земляного жовтого собаки. Тому і образ на Новий рік варто обирати яскравий, нарядний і оригінальний. Також розповіла про тренди дві тисячі вісімнадцятого року.

-Якщо ми говоримо про модність 18 року – це весна літо. Якщо говорити про той період то модними залишоються сукні на тонких брительках. Сукні з квітковим принтом. Впринципі квітковий принт досить класичний. З сезону від сезону міняєтється сам принт обо це дрібні квіти або великі. Зараз модні підуть досить абстрактні. крім того зараз входять в моду сукні які ми бачили в якихось нереальних фільмах. Тобто це можуть бути квадратні геометричні форми. Плаття чи спідниці таких досить чітких форм.

Актуальними залишається тренд на  брюки-кльош, сукні з велюру та плаття на запах, каже стиліст.