додому Новини Тернопільська спеціалізована школа №17 святкує ювілей

Тернопільська спеціалізована школа №17 святкує ювілей

1446

vlcsnap-2014-10-03-17h52m54s117Ювілей святкує сімнадцята школа Тернополя. Цьогоріч виповнюється 40 років із дня її заснування. За цей час вона пройшла шлях із звичайної загальноосвітньої до спеціалізованої, із поглибленим вивченням іноземних мов. Сьогодні колектив школи, теперішній та колишній, приймав вітання із нагоди ювілею.

Тернопільська загальноосвітня школа №17 вперше відкрила свої двері для учнів у 1974 у році. Її перший директор пригадує, що шкільний колектив був дуже трудолюбивий.

– З перших днів організували батьківську громадськість, щоб зробити те, що нам не могла зробити держава. Тобто, меблі всі зробили, зразково кабінети оформили з математики, фізики, хімії, військової підготовки, – пригадує перший директор школи №17 Василь Лазарчук

Через декілька років учні школи вже ставали переможцями предметних олімпіад. Василь Лазарчук був директором 19 років. Потім заклад очолив Богдан Чайка. Із 2000 року школа стала спеціалізованою із поглибленим вивченням іноземних мов – англійської та німецької.

– Ми маємо партнерські відносини із гімназією Німеччини, м. Швалюнген, штат Тюрінгія, а також завжди, кожного року на міських, обласних олімпіадах наші вихованці завжди мають призові місця і є такі випадки, що вихованці їдуть і на всеукраїнські олімпіади, – розповів директор Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №17 ім. В. Вихруща Богдан Чайка.


Тернопільська школа №17 носить ім’я нашого земляка, педагога, поета та економіста Володимира Вихруща.

– Я так вже споріднився з педагогами, з колективом, з дітьми 17 школи, що навіть не знаю, як їм відробляти ту увагу і ту ласку до нашої родини, – каже  син Володимира Вихруща Анатолій Вихрущ.

– Я би хотів всім вчителям, які зараз працюють у школі, кожного дня переступають поріг школи, висловити тільки найкращі вітання і побажання. Всім доброго здоров’я і гараздів у житті і в школі, а також привітати тих вчителів-ветеранів, які вже не працюють сьогодні в школі, але для них найкращою подякою є здобутки їх вихованців і щирі слова подяки, – подякував Богдан Чайка.

Подякували і тим вчителям, яких вже немає серед нас, проте невтомно працювали на благо школи. А ще – згадали про своїх випускників, усіма із них – пишаються. Серед них і теперішній міський голова Тернополя Сергій Надал.