додому Головні Тернопільська самооборона відкидає звинувачення “Правого сектора”

Тернопільська самооборона відкидає звинувачення “Правого сектора”

570

Тернопільська самооборона відкидає звинувачення "Правого сектора". Напередодні представники "Правого сектора" Тернополя закликали тернопільських опозиціонерів отямитися, не співпрацювати з ворогом і не зраджувати народу. Заяву вони опублікували на своїй сторінці у соцмережах.

Тернопільський загін “Правого сектору” заявляє, цитую: "Зараз існують достатні підстави вважати, що лідери місцевих опозиційних сил розраховують на цілковитий компроміс з режимом внутрішньої окупації, зокрема з “губернатором” Валентином Хоптяном та обласною прокуратурою, яка, імовірно, має компромат на деяких опозиційних політиків. І все це відбувається у той час, коли контроль над областями має стратегічне значення з огляду на можливість відчутного тиску на центральних суб'єктів існуючого режиму!" – йдеться у повідомленні. Володимир Стаюра говорить, що конфлікту з "Правим cектором"у них немає.

Сьогодні, 6 лютого, гостями програми "Знати більше" будуть представники "Правого сектора" і інші учасники столичного Євромайдану. Залишайте свої запитання на нашому сайті, у соціальних мережах, а також телефонуйте у студію за номером 43-39-00. Початок прямого ефіру о 20 годині.