додому Новини Тернопільська поліція створить базу ідентифікаційних номерів цінних речей

Тернопільська поліція створить базу ідентифікаційних номерів цінних речей

429

vlcsnap-2016-07-27-17h55m25s449Кількість крадіжок на Тернопільщині, порівняно з минулим роком, зросла на 16%. Аби пришвидшити розслідування таких злочинів правоохоронці створюють закриту базу ідентифікаційних номерів цінних речей тернополян.

Крадену річ поліцейським знайти у рази важче, якщо вони не знають її особистого номера. Бо потерпілі й самі не мають інформації про власні речі.

– Було викрадень біля 50 велосипедів в нас за останні 3 місяці. З 50 велосипедів жоден потерпілий не знав ідентифікаційного номера свого велосипеда. Магнітофони, телевізори, котли, інші речі, які викрадаються в людей, планшети наприклад, з собою носять багато фотоапаратів – люди не знають, не зберігають тих гарантійних документів, не зберігають документів, які мають в собі інформацію про ідентифікаційні номера викраденого, – розповідає начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Тож тернопільська поліція пропонує створити базу обмеженого доступу із ідентифікаційними номерами речей. А наповнювати її закликає самих тернополян.

– Цю інформацію ми в себе накопичуємо. Прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, номер телефону, марка, модель, номер, колір ну і примітки. Нам не обов’язково навіть мати ПІБ заявника, який хоче нам цю інформацію надати. На цю інтернет-адресу може бути скинутий номер телефону, марка, модель велосипеда, номер ідентифікаційний і воно обов’язково буде внесено в базу даних нашу, – каже Олександр Богомол.

Надсилати інформацію про власні цінні речі тернополяни можуть на спеціально створену електронну адресу: nomerni_rechi@ukr.net