додому Новини Тернопільська поліція робить рейди по барах та ресторанах (відео)

Тернопільська поліція робить рейди по барах та ресторанах (відео)

1735

Двері закладів торгівлі та громадського харчування після 23:00 мають бути зачинені. У Тернополі правоохоронці перевірили, чи дотримуються місцеві ресторани та кафе заборони працювати у нічний час. Патрульні кажуть – проводять такі рейди регулярно. Що загрожує порушникам у разі невиконання графіку – дізнавалась наша Юлія Пацкаль.

Правила діють для всіх. Вчергове тернопільські патрульні перевірили, чи дотримуються місцеві заклади торгівлі та громадського харчування нічного режиму роботи під час воєнного стану. Нагадаємо, 3 травня на засіданні виконкому міської ради восьми ресторанам і барам Тернополя дозволили роботу до 23:00. Інші заклади також могли подати документи в ЦНАП, аби отримати дозвіл працювати довше.

Такі рейди, стверджують правоохоронці, вони проводять регулярно. Якщо виявляють порушення, власникам закладів загрожує адміністративна відповідальність.

Санкція статті передбачає від 17 тисяч гривень штрафу. При повторному правопорушенні сума подвоюється. Також закладам, які не дотримуються затвердженого графіку під час воєнного стану, можуть заборонити працювати довше. Тож свої послуги такі правопорушники зможуть надавати лише до 22:00.

Правоохоронці нагадують, що встановлені умови потрібні для забезпечення безпеки в нашому краї, тож закликають не нехтувати правилами.

Аби запобігти правопорушеннням, працівники поліції спільно з територіальним центром укомплектування створили спільні патрулі, які також перевірятимуть місцеві заклади.