додому освіта Тернопільська Політехніка гуляє до 25 лютого

Тернопільська Політехніка гуляє до 25 лютого

477

До 25 лютого триватимуть канікули у студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Керівництво вишу разом зі студентами вирішили зробити цьогоріч двомісячні канікули і зекономити гроші за опалення. Знання студентів від цього не постраждають, запевняють у технічному університеті, адже усі графіки складені так, аби нічого не було упущено.

Зимові канікули у студентів Тернопільського національного технічного університету розпочались цьогоріч 25 грудня, тоді як у попередні роки це було на тиждень-два пізніше, розповідають студенти. Ще у вересні склали графік навчання.

Микола Митник, перший проректор ТНТУ ім. І. Пулюя: "Ним передбачається збільшення тривалості канікул зимових до 25 лютого, але це стосується в основному студентів молодших курсів".

Найперше цей графік для чтудентів перших-третіх курсів, тому що четвертий і п'ятий зараз на практиці. Сьогодні приходять у виш викладачі і студенти, аби погасити заборгованності.

Ігор Ткаченко, начальник навчального відділу ТНТУ ім. І. Пулюя: "Графік був складений таким чином, щоб ні один тиждень з навчальних планів не був втрачений, тобто ті суботи, які ми вчимося, були задіяні з тою метою, щоб всі тижні навчального графіку, навчального плану були витримані. Відповідно, зараз якщо брати графік навчального процесу скоригований, він абсолютно відповідає всім навчальним планам, які в нас були на протязі останніх років і які отримали схвалення".

Олег Грушицький, голова студентської ради ТНТУ ім. І. Пулюя: "Цього року ми закінчили навчання вже 25 грудня. І Новий рік, і всі Різдвяні свята пробули вдома. Це дуже кльова штука, оскільки ми вже не відривалися від святкувань і не забивали собі голову тим, що треба ще щось вчити".

В технічному університеті запевняють: якість знань студентів в результаті двомісячних канікул не постраждає.

Микола Митник, перший проректор ТНТУ ім. І. Пулюя: "Воно обговорювалось досить тривалий період і власне кажучи покликане для того, щоб максимально зекономити бюджеті кошти по оплаті за енергоресурси".

Олег Грушицький, голова студентської ради ТНТУ ім. І. Пулюя: "Тут є 2 сторони, одна за, а одна проти. За то що довші канікули, можна більше відпочити. Проти було те, що ми потім просто будем ходити деякі суботи".

Вже з 25лютого студенти технічного університету ходитимуть на пари. Вчитимуться і по суботах, правда не кожного тижня, аби усі, хто живе далеко від Тернополя, змогли час від часу поїхати додому. Триватиме навчання у виші до 30 червня.