Головна Новини Тернопільська область – на останньому місці в Україні за усіма показниками економічного...

Тернопільська область – на останньому місці в Україні за усіма показниками економічного розвитку

506

На останньому місці в Україні за усіма показниками економічного розвитку знаходиться Тернопільська область. Такі результати аудиту, проведеного новим керівництвом ОДА за перші 100 днів роботи.

Найнижча в Україні заробітна плата, найвищий відсоток безробітних, майже повна відсутність будь-якого виробництва, лише торгівля та розваги. Катастрофа у сферах надрокористування та землекористування, сотні об'єктів незавершеного будівництва, проблема сміттєзвалищ, закритий аеропорт, зруйновані дороги, відсутність інвестицій, розгул корупції та хабарництва. Сьогоднішній голова ОДА переконаний, щонайменше останні 10 років Тернопільську область свідомо руйнували.

– Ми розуміємо, що величезна проблема в області, це є неадекватна робота фіскальної системи, яка створила умови, коли багато підприємств області змінили місце реєстрації, для того, щоб унікнути фіскального пресингу. Ми маємо величезні втрати по митниці. Коли тернопільські підприємства розмитнюються на інших митницях, тому, що не хочуть працювати тут. Обсяг цих втрав оцінюється близько вісімдесяти мільйонів гривень, – говорить голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Повернути довіру підприємців до влади, створити умови для реальних інвесторів, визначити пріоритетні напрямки розвитку області, зупинити корупцію, серед іншого, у найближчих планах нової влади. Серед вже зробленого: налагодження партнерських відносин з представницькими органами влади, порозуміння з правоохоронцями та громадскістю. А головне гарантування порядку та безпеки мешканцям Тернопільщини.

– В області за цей період часу, завдяки такій злагодженій роботі, вперше за 23 роки незалежності була порушена кримінальна справа – державна зрада. І далі вживається інший комплекс заходів по упередженню, недопущенню, виявленню і протидії будь-яким спробам громадян української держави, а також громадян інших держав, дестабілізувати ситуацію в області. Вживати заходів, які би дестабілізували ситуацію, зокрема і в релігійній площині, – каже Олег Сиротюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here