Головна Головні Тернопільська обласна та міська виборчі комісії ще підраховують голоси

Тернопільська обласна та міська виборчі комісії ще підраховують голоси

544

vlcsnap-2015-10-29-16h44m12s193Другого туру виборів міського голови у Тернополі не буде. Посаду керівника міста втримав свободівець Сергій Надал. Офіційні дані з підрахунку голосів уже оприлюднила Тернопільська міська виборча комісія. Із понад 81 тисячі тернополян, які прийшли на вибори, майже 50 тисяч, а це більше 60%, віддали свій голос чинному міському голові. Сьогодні у планах міської комісії встановити підсумки голосування за депутатські місця у Тернопільській міськраді. Тим часом свою роботу продовжує і Тернопільська обласна виборча комісія, яка підсумовує результати місцевих виборів на Тернопільщині.

Сергія Надала вдруге поспіль обрано міським головою Тернополя. Для цього вистачило одного туру виборів. Чинному міському голові висловили довіру 62% виборців, які прийшли голосувати у Тернополі. У найближчого конкурента, Тараса Пастуха голосів на 40 тисяч менше, майже 11% тернополян проголосували на його підтримку. Найближче до лідерів опинилися також Петро Ландяк, в нього понад 8% та третє місце в боротьбі за крісло міського голови. За ним Михайло Ратушняк, далі Володимир Бліхар, Ігор Вонс, Святослав Півторак, Олег Вітвіцький. Не дотягли до 1% Руслан Царик, Орест Муц, Роман Кінаш.

Встановивши результати виборів на посаду міського голови Тернополя Тернопільська міська виборча комісія взялася підраховувати волевиявлення тернополян щодо нового складу міської ради. Сподіваються дорахувати до кінця цієї доби. Тим часом свою роботу продовжує Тернопільська обласна виборча комісія, яка встановлює результати місцевих виборів до Тернопільської обласної, а також районних і сільських та селищних рад області. На четверту добу роботи обласна комісія прийняла протоколи із 36 округів Тернопільщини, 28 округів свої результати ще не привезли. Більшість із них Тернопільська обласна виборча комісія чекає отримати в п’ятницю 30 жовтня. З опрацьованого – у змаганні за місце в Тернопільській облраді продовжує лідирувати Блок Петра Порошенка “Солідарність”, понад 20% також у “Свободи”.

За ними йдуть “Батьківщина”, “Самопоміч” і “Радикальна партія”. Також 5% бар’єр долають “Народний контроль”, “Громадянська позиція”, та “Укроп”. Найближче до них “Добрий Самарянин”, втім у цієї партії поки лише трохи більше двох відсотків голосів. Загалом на встановлення підсумків голосування у Тернопільській області у обласної виборчої комісії є ще шість діб.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here