Головна здоров'я Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала обладнання в рамках акції “Серце до...

Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала обладнання в рамках акції “Серце до серця”

1437

Сучасне медичне обладнання отримало реанімаційне відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні у рамках Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Зокрема, волонтери закупили дозуючу апаратуру для внутрішньовенного введення медикаментів наймолодшим пацієнтам. Медики вже її освоїли та почали застосовувати. Загалом за десять років проведення акції на Тернопільщині було закуплено обладнання на суму понад 900 тисяч гривень.

Під час акції “Серце до серця” волонтери зібрали понад 110 тисяч гривень. За ці гроші у Тернопільську обласну комунальну дитячу клінічну лікарню закупили нове медичне обладнання. Лікарі кажуть, зараз, під час спалаху захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, апаратура дуже потрібна.

– Це обладнання дуже важливе в тому відношенні, що дозволяє проводити дозоване протягом певного періоду введення лікарських препаратів. Це важливо для дітей різного віку, які перебувають у відділенні педіатричної реанімації, -пояснює головний лікар Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні Григорій Корицький.

Одразу після доставки лікарі почали використовувати обладнання для лікування важкохворих пацієнтів.

– В нас прооперована дитинка, 7 годин від народження, сьогодні п’ятий день – дитинка одужує. Дуже складна операція була, без цього обладнання, без підготовки лікарів декілька років тому були неможливі. А транспортувати таку дитинку від народження в Київ, нереально, – розказує Григорій Корицький.

Акція “Серце до серця” тривала на Тернопільщині упродовж квітня 2015 року. Її в нашій області провели вже вдесяте.

– Тернопільщина показала хороших результат. Фактично під час акції було задіяно 500 волонтерів, які на протязі 2015 року, працюючи як в Тернополі так і в різних районах, самоорганізувалися, створили оперативні штаби, провели роз’яснюючу роботу серед населення і зібрали необхідні кошти, – каже заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here