Головна спорт Тернопільска “Нива” зникне, якщо до 14 липня не знайдуться люди, готові підтримати...

Тернопільска “Нива” зникне, якщо до 14 липня не знайдуться люди, готові підтримати її грошима

344

Тернопільска "Нива" зникне, якщо до 14 липня не знайдуться люди, готові підтримати її грошима. Про це сьогодні заявив президент клубу Автанділ Мдінарадзе. Він розповів, що власними силами зумів добитися атетстації команди на наступний футбольний сезон, закривши усі борги клубу. Втім, аби "Нива" таки зібралася і виступила, самотужки профінансувати клуб він не в змозі. Численні переговори із можливими інвесторами результату не принесли.

– В моєму розумінні щоб ви розуміли, це просто позор, розумієте. Це на стільки пригнічене самолюбіє, знаєте, в мене, як в людини, як в бізнесмена, я рахую, що це на стільки позор, що в такій огромній області, де є стільки бізнесменів, стільки я знаю, що мають можливість, розумієте, щоб вони не змогли би найти можливість помагати. Я ще раз говорю, не мені помогати, мені не треба, я самодостатня людина, – розповідає президент ФК "Нива" Тернопіль Автанділ Мдінарадзе.

Сьогодні бюджет команди складає орієнтовно 5-6 мільйонів гривень у рік. Відтак, каже Мдінарадзе, аби зберегти команду із славною історією і давніми футбольними традиціями, потрібно близько 500 тисяч гривень у місяць, частину із яких він готовий сплачувати сам, а за потреби ладен і подарувати достойному інвестору посаду президента "Ниви" та права власності на клуб.

Якщо до 14 липня команда так і не збереться, вважає президент "Ниви", то команди уже не буде.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here