Головна спорт Тернопільська “Нива” знову у фінансовій скруті

Тернопільська “Нива” знову у фінансовій скруті

325

Через перебої з фінансуванням "Нива" могла не поїхати на гру у Краматорськ проти "Авангарду". Для вирішення ситуації до Тернополя зумисне приїжджав президент професійної футбольної ліги України Мілетій Бальчос. Спільно із президентом "Ниви" Автанділом Мдінарадзе домовленості, що зелено-жовті на матч 12 квітня таки поїдуть. На майбутнє, обоє футбольних функціонерів закликали вболівальників "Ниви" активніше відвідувати домашні матчі своєї команди. Це, кажуть, доведе, що "Нива" у Тернополі дійсно потрібна, дозволить привабити інвесторів і водночас, завдяки продажу квитків на матчі частково допоможе команді вирішити фінансові питання.

Мілетій Бальчос, президент Професійної футбольної ліги України: "В перших двох турах команда показала достойний результат і достойну гру. Крім того, команда посідає одне з чільних місць у турнірній таблиці. І тут велика подяка футболістам, за те що вони змогли на самперед психологічно, морально налаштуватись на ці матчі і можливо не маючи тої функціональної бази для участі в чемпіонаті, на морально-вольових, патріотичних можливо навіть, якостях, вони змогли доказати, що вони команда, яка достойна уваги і з боку керівництва і з боку людей і з боку пересічних громадян і збоку вболівальників і збоку фанатів і збоку всеї спільноти Тернопільщини".

Автанділ Мдінарадзе, президент ФК "Нива" Тернопіль: "Посєщаємость нашей команди дуже маленька. Якби посєщаємость нашей команди була би так, как вона має бути, то повірте мені, що практично третю частину бюджету команди сьогодні можна було би витягувати. В мене буде дуже багато питань взагалі, і звернення до вболівальників, і до шанувальників футболу в Тернополі. Я хочу просто розібратися і почути, зрозуміти, що ця команда крім мене і крім там декількох людей, які сьогодні допомагають клубу, що ще комусь потрібна. Я хочу зрозуміти, що, можливо, це велика ілюзія, що футбольний клуб "Нива" Тернопіль так популярний і так багатьом людям в Тернополі потрібен. Розумієте? Дуже красномовно про це все говорить скільки людей сьодні ходять на футбол, і яка сьогодні відвідуваність ігр".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here