Головна спорт Тернопільська “Нива” знову шукає гроші

Тернопільська “Нива” знову шукає гроші

278

Тернопільська "Нива" знову шукає гроші. Після домашнього матчу 4 травня гравці роз'їхались по домівках, сказавши, що не приїдуть на тренування, якщо їм не виплатять заборговану зарплатню. Президент команди каже, поки необхідної суми не знайдено, втім Автанділ Мдінарадзе сподівається, що "Нива" таки дограє у чемпіонаті до кінця сезону.

– Цей демарш взагалі мені не зрозумілий, що значить, вони не вернуться? Вони всі находяться на контракті в футбольному клубі і їхнє право не виходити, наприклад. якщо вони рахують, що заборгованість дуже велика перед ними, але не тренуватися, не готуватися – це непрофесійний підхід. Через то, я все ж думаю, що сьогодні-завтра команда все ж збереться для того, щоб відновити тренувальний процес. Ми в свою чергу шукаєм гроші, щоб закрити цю заборгованість, ту місячну заборгованість по заробітній платі. Для мене це принципове питання дограти цей чемпіонат, – говорить президент ФК "Нива" Тернопіль Автанділ Мдінарадзе.

Щодо найближчої гри, яка має відбутись 10 травня на виїзді проти харківського "Геліосу", то тути команда, незалежно від настроїв футболістів, не поїде.

– Які у нас внутрішні проблеми не були в команді, ми на цю ігру їхати не збираємося і не збираємося по серйозним причинам, які стосуються сьогодні безпеки наших футболістів. Тим більше, що є вже попередження від Міністерства внутрішніх справ і застереження, що матчі в таких областях як Донецька, Луганська, Харківська, на півострові Крим переносилися на інші стадіони в інших областях на нейтральних стадіонах, щоб там ці ігри проводилися, – каже Автанділ Мдінарадзе.

Відповідний лист до ПФЛ про перенесення матчу із Харкова "Нива" надіслала.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here