додому спорт Тернопільська “Нива” знову не зуміла потішити вболівальників на рідному стадіоні

Тернопільська “Нива” знову не зуміла потішити вболівальників на рідному стадіоні

387

Тернопільська "Нива" знову не зуміла потішити вболівальників на рідному стадіоні. Команда приймала краматорський "Авангард" і попри усі старання таки зазнала поразки із рахунком 1:2.

Заявку на перемогу Краматорський "Авангард" зробив уже зі старту матчу. На 9-й хвилині захисники "Ниви" не впоралися із навісом у власну штрафну – верхову передачу замкнув Ковальов. Після пропущеного голу "Нива" перехопила ініціативу втім до взяття воріт гостей у першому таймі не дійшло.

Більше пощастило уже за дві хвилини по перерві. Мельника збили у штрафній. Він же і реалізував 11-метровий удар. Нічийний рахунок тримався до 86-ї хвилини. Гущин розібрався із захистом "Ниви" та пробив повз Базилевича. 2:1 на користь "Авангарду". Зелено-жовті вчетверте поспіль не знають перемог на рідному стадіоні. Три очки їдуть у Краматорськ.

Сергій Шевченко, головний тренер ФК "Авангард" Краматорськ: "Тщательно готовились к "Ниве", в общем как и к любому сопернику. Мы не плохо знали возможности команды, игроков, знали, что дома зритель активно гонит команду вперёд и, в общем-то, ко всем тактическим ходам мы готовились. Но,  поскольку пропустили гол, значит что-то мы не дороботали". 

Ігор Яворський, головний тренр ФК "Нива" Тернопіль: "Відчувалась відсутність Григорія Баранця сьогодні в центрі поля. Дуже повільно сьогодні працювали з м'ячем, дуже багато було браку. Я думаю, що життя продовжується, потрібно йти вперед. Я думаю, ті поразки які сьогодні є – мабуть, скоріш за все, стануть нам в пригоді. Команда зрозуміє що кожен матч це як останній бій, тому що не кожен футболіст на 100 % викладається на футбольному полі".

Довести тренерові протилежне гравці "Ниви" матимуть можливість уже в суботуЄ, 7 вересня, в матчі проти "Буковини", у Чернівцях.