додому Новини Тернопільська “Нива” зіграла проти футбольного клубу “Минай” з Ужгорода

Тернопільська “Нива” зіграла проти футбольного клубу “Минай” з Ужгорода

419

Тернопільський футбольний клуб «Нива» в рамках 5 туру чемпіонату Першої ліги в групі «А» у виїзній грі зіграв із «Минаєм». З перших хвилин матчу було помітно, що більш активніше вели себе тернополяни. Завдяки такій активності на 17 хвилині “Ниві” вдалося відкрити рахунок у матчі.

Андрій Бей прострільну передачу віддав на Богдана Козака, а той з голови пробив у ворота суперників. Рахунок 1:0. Після забитого голу, тернополяни продовжували тиснути на суперників. В одній із контратак на 31 хвилині матчу тернополяни забили вдруге. Автором голу був Дмитро Галадей. Далі команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами, але забити ще один гол не вдалося жодній. З рахунком 2:0 на користь “Ниви”, матч завершився.