додому Новини Тернопільська “Нива” зіграла у домашньому матчі проти команди “Прикарпаття-ЗСУ” та здобула перемогу

415

Тернопільська “Нива” зіграла у домашньому матчі проти команди “Прикарпаття-ЗСУ” та здобула перемогу. Гра давалася нелегко обом командам, оскільки футболістам довелося працювати на полі під спекотним сонцем. Протистояння тривало між командами до останніх хвилин матчу, допоки на 87-ій хвилині рахунок не відкрили гравці тернопільської “Ниви”. Про напружені та небезпечні моменти під час матчу другого туру чемпіонату Першої ліги – розповідаємо далі.

Гравці “Ниви ” та “Прикарпаття-ЗСУ” зустрілися у футбольному протистоянні на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича. Перший тайм зустрічі видався напруженим. За цей час відбувалося декілька небезпечних ударів від гравців обох команд, однак м’яч вперто оминав ворота. На перерву команди пішли за нульової нічиєї. Другий тайм відбувався за схожим сценарієм. Здавалося, до останньої секунди гри рахунок залишатиметься незмінним. Проте на 87-й хвилині відбулася подача штрафного удару, яку виконав Арсентій Дорошенко. І згодом – м`яч таки потрапив у ворота “Прикарпаття-ЗСУ”. Гол забив гравець “Ниви” Олег Хруставка.

Відквитати пропущене суперникам до кінця матчу так і не вдалося. Результат футбольного протистояння “Ниви” та “Прикарпаття-ЗСУ” завершився результатом – 1:0. Для тернополян це вже друга перемога у чемпіонаті.

Представники футбольного клубу “Прикарпаття – ЗСУ” розповідають: докладали на футбольному полі максимум зусиль. Проте футболісти обох команд зазначають, що на фінальний результат їхньої роботи все ж таки вплинули погодні умови. Перший та другий тайм гравцям довелося бігати на полі під спекотним сонцем, то ж демонструвати швидку та чітку гру було важко.

Крім того, обидві команди напередодні зіграли Кубкові матчі. “Нива” у серії післяматчевих пенальті перемогли “Поділля”. У свою чергу “Прикарпаття – ЗСУ” вибороли перемогу у команди “Карпати”. Відтак, перед новою грою футболісти мали зовсім небагато часу, аби відновити фізичні сили та показати свій максимум.

У наступному поєдинку першої ліги Чемпіонату України з футболу гравці “Ниви” зіграють на виїзді, проти “Ниви” із Бузової (Київщина). Матч заплановано на п`ятницю, 11 серпня.