додому Новини Тернопільська “Нива” зазнала поразки у рідному місті

Тернопільська “Нива” зазнала поразки у рідному місті

637

vlcsnap-2015-05-25-18h46m46s54Тернопільська “Нива” зазнала поразки у рідному місті. Тернополяни, займаючі тринадцяте місце в чемпіонаті, приймали “Гірник-Спорт” із Комсомольська, який ще до цього матчу забезпечив собі бронзові нагороди першої ліги. Результат зустрічі – 1:3.

Належної концентрації в матчі проти “Гірник-Спорту” із Комсомольська у “Ниви” вистачило лише на перший тайм. Уже зі старту господарі пішли вперед й створили кілька гольових моментів. Врешті старання “Ниви” принесли бажаний результат. На 11-й хвилині матчу Олег Керчу вдало замкнув простріл й вивів “Ниву” вперед. Згодом Керчу міг подвоїти рахунок проте влучив у поперечину.

Тим часом оговталися комсомольці та ще до перерви неабияк тиснули на захист “Ниви”, але відігратися не вдавалося. На другий тайм вийшли з рахунком 1:0 – як виявилося, ненадовго. На 57-ій хвилині без зайвих труднощів у воротах “Ниви” розписався Руслан Івашко і таким чином зрівняв рахунок. Зелено-жовті спробували поновити свою перевагу уже за кілька хвилин, проте не судилось. Натомість гості зуміли відзначитися ще двічі. На 87-й хвилині своєї нагоди не втратив Максим Марусич. У доданий арбітром час “Нива” пропустила втретє – поразка 1:3.