додому спорт Тернопільська “Нива” вийшла у чвертьфінал кубка України

Тернопільська “Нива” вийшла у чвертьфінал кубка України

545

Тернопільська "Нива" вийшла у 1/4 кубка України. Причому без бою. Сьогоднішній поєдинок 1/8 фіналу проти київського Арсеналу не відбудеться. Ще за день до гри кияни повідомили Ниву, що на гру не приїдуть. Причина – відсутність грошей. Таким чином Нива вперше за 15 років гратиме у чвертьфіналі кубка України. Цей факт одночасно потішив та засмутив команду, каже її генеральний директор Автанділ Мдінарадзе. Хлопці дуже хотіло пограти з достойним суперником. Сподіваються це вдасться зробити навесні.

Автанділ Мдінарадзе, генеральний директор ФК "Нива": "Вихід сам уже вважається успіхом. Але якщо вважати, що ми чекали гру, і ми і вболівальники.То можна казати, що деяке розчарування. Хотілося побачити команду премєр ліги тут. Але думаю що восени хтось приїде до нас. А так, я думаю, це успіх. Нам приємно. Ми ставили задачу максимально далеко зайти. І поки що ми йдемо вперед".

Автанділ Мдінарадзе, генеральний директор ФК "Нива": "В нас є дуже багато календарних ігор. Ми хочемо достойно закінчити осінню частину чемпіонату. І зайняти те місце, яке ми рахуємо ми маємо займати. Потім будемо готуватись до весняної частини. Зимові збори. Команда буде ще підсилюватись напевно. І ми будемо думати про те, як підвести команду до гри в кубковому матчі".