додому Новини Тернопільська “Нива” у 16 турі Першої ліги Чемпіонату України розділяє очки із...

Тернопільська “Нива” у 16 турі Першої ліги Чемпіонату України розділяє очки із Хмельницьким “Поділлям” – 0:0

479
Тернопільська “Нива” у 16 турі Першої ліги Чемпіонату України розділяє очки із Хмельницьким “Поділлям”. Упродовж гри обидві команди створювали багато небезпечних моментів, але реалізувати їх у забитий м’яч не вдалося жодній команді. Завершився матч, бойовою нічиєю – 0:0. Гра відбулася на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі. Телеканал TV-4 транслював поєдинок у прямому ефірі. Докладніше про зустріч – далі.
Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та Хмельницьким “Поділлям” відбувся у рамках 16 туру Першої ліги Чемпіонату України. Команди зустрічалися на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі.
На початку гри команди пристосовувались одна до одної та створювали велику кількість небезпечних моментів, найцікавіші з яких спостерігались ближче до середини тайму.
На 36 хвилині хмельничани отримали право на штрафний удар, який виконав Задоя Євген у верхній кут воріт, проте Максим Механів парирував цей удар. «Нива» майже одразу відповіла своєю вилазкою в бік воріт хмельничан, але реалізувати момент також не вдалось.
На перерву команди пішли з рахунком 0:0.
У другому таймі ініціативу на себе взяли тернополяни, на старті жовто-зелені створили кілька небезпечних моментів, але відкрити рахунок в зустрічі ніяк не вдавалось.
На 61 хвилині поєдинку ефектного удару через себе завдавав Дмитро Бороденко. Удар 21-ого номера тернополян вийшов точним, проте Дмитро Непогодов голкіпер “Поділля” впорався із ним.
Вже за хвилину Василь Танчак довгою передачею на ударну позицію вивів Дмитра Галадея, який з лінії штрафного майданчику завдавав удару по воротах «Поділля», проте невлучно.
Тернополяни й надалі створювали тиск на ворота хмельничан, але добитись свого жовто-зелені так і не змогли, поєдинок завершився із рахунком 0:0.

Віталій Костишин, головний тренер ФК “Поділля”, коментує: “Перший тайм сподобався, другий ні, другий ми десь не встигали, був дисбаланс серед наших футболістів. Хтось з наших грав на максимум, хтось не витримував темпу і заміни не допомогли і вже в нас почались розриви трохи між лініями”.

Хмельницьке “Поділля” після бойової нічиєї так і залишається на 7 місці у турнірній таблиці, маючи в активі 17 очко. Тернопільська команда також має 17 очок, але залишається на восьмій сходинці, через різницю забитих м’ячів.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива”, каже: “Десь не можемо забити, хотя я хлопцям подякував, розстановку виконали на сто відсотків, не давали Поділлю нічого робити, пресингували, тому що розуміли щоб вони нас не забобтлт тими діагоналями і штрафними і кутовими, створили багато моментів, що в першому таймі, що в другому, але не пощастиило”.

Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” також проведуть вдома на міському стадіоні ім. Романа Шухевича проти команди “Хуст” із Закарпатської області. Гра запланована на 18 листопада, у суботу. У цьому сезоні тернополяни вже зустрічалися із хустянами, тоді матч закінчився із рахунком 2:0 на користь команди “Хуст”.