додому Новини Тернопільська “Нива” у 15 турі Першої ліги Чемпіонату України програла команді “Агробізнес”...

Тернопільська “Нива” у 15 турі Першої ліги Чемпіонату України програла команді “Агробізнес” із Волочиська

509
Тернопільська “Нива” у 15 турі Першої ліги Чемпіонату України програла команді “Агробізнес” із Волочиська. Зустрічалися тернополяни із гравцями сусідньої області на стадіоні “Юність” у Волочиську. Інтрига тривала до самого завершення гри. Докладно про футбольний поєдинок – далі.
Футбольний матч між волочиським “Агробізнесом” та Тернопільською “Нивою” відбувся у рамках 15 туру Першої ліги Чемпіонату України.
Початок зустрічі можна віднести в актив тернополянам. Гравці Ниви створили достатньо хорошу кількість гольових моментів, але відзначитись у них не змогли.
«Агробізнес» в свою чергу, власною нагодою відзначитися, скористався на 39 хвилині зустрічі. Подачу в штрафний майданчик від свого одноклубника зумів реалізувати Крістіан Свистун. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.
Початок другого тайму поєдинку видався менш гострим. Команди нав‘язували одна одній велику кількість боротьби, а з плином часу шанси для жовто-зелених ставали все гіршими. Змінити ситуацію допомогла заміна.
На 80 хвилині матчу замість Сергія Давидова на полі з‘явився Даніїл Вольський. Вже за 8 хвилин форвард зумів на швидкості обігнати центрального захисника «Агробізнеса» та виграти у нього боротьбу і вийти на побачення з голкіпером господарів. Андрій Попович удар парирував, втім нападник із боротьби не вимкнувся та успішно зіграв на добиванні, відправивши м’яч вже у порожні ворота – 1:1. Здавалося б матч завершиться бойовою нічиєю. Проте на 90 хвилині зустрічі у штрафний майданчик тернополян пройшов довгий навіс, а на виході невдало зіграв Максим Механів. Замкнути цю подачу, вже також у відкриті ворота, зумів Бариляк Руслан. У час, що залишився, врятувати ситуацію жовто-зеленим не судилось.
З рахунком 2:1 на користь волочищан матч завершився.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива”, коментує: “Десь недотерпіли, не вистачило, могли забивати в першому таймі могли забивати, десь не хватає хлопцям майстерності, треба працювати над цим та рухатися вперед”.

Після поразки тернопільська команда перебуває на 8 сходинці у турнірній таблиці, маючи в активі 16 очок, а команда волочищан із двадцяти шістьма очками – на другому місці групи “А”.

Олександр Чижевський,  головний тренер ФК “Агробізнес”, каже: “Зрозуміло, що є претензії по самій грі, бо тернопіль не дав нам зігратитой футбол, який ми хотіли, але такі ігри так і проходять мало видовищ але по накалу по боротьбі та по накалу”.

Наступний матч “Агробізнес” гратиме на виїзді, проти лідера чемпіонату, львівських “Карпат”. Тернопільська “Нива” зіграє вдома, проти команди “Поділля” із Хмельницького, яка іде поруч у турнірній таблиці.