додому Новини Тернопільська “Нива” у 14 турі Першої ліги Чемпіонату України не заробляє очок

Тернопільська “Нива” у 14 турі Першої ліги Чемпіонату України не заробляє очок

394
Тернопільська “Нива” у 14 турі Першої ліги Чемпіонату України не заробляє очок. На четвертій хвилині першого тайму тернополяни показали свою перевагу на полі, забитим м’ячем. Проте в кінцевому результаті Тернопільська “Нива” поступилася Кам’янець-Подільському “Епіцентру” з рахунком 1:2. Гра відбулася на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Телеканал TV-4 транслював поєдинок у прямому ефірі. Докладніше про зустріч – далі.
Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та Кам’янець-Подільським “Епіцентром” відбувся у рамках 14 туру Першої ліги Чемпіонату України.
Команди зустрічалися на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі.
Вже на початку зустрічі жовто-зеленим вдалось відкрити рахунок. Василь Танчак із кутового прострілив в штрафний майданчик кам‘янчан. Андрій Зінь, захисник тернопільської “Ниви” вдало зіграв у воротарській зоні гостей та відправив м‘яч у ворота. Після такого результативного старту ініціативу повністю перебрали на себе гравці «Епіцентру». Вони створювали багато гольових моментів, заробляли велику кількість стандартів, проте реалізувати їх не вдавалось, отож на перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Друга частина поєдинку не відрізнялась від першої, «Епіцентр» прагнув відігратись, а тому створював сильний тиск на ворота господарів. На 62 хвилині гри кам‘янчанам таки вдалось реалізувати свій момент. У штрафному майданчику Владислав Мороз виграв верхову боротьбу та вдало замкнув подачу. Рахунок 1:1. На тиск гостей тернополяни відповідали контратаками, але відірватися від суперника таки не вдалося. Наприкінці другого тайму, а саме на 86 хвилині, кам’янчани зуміли забити вдруге. Сергій Стень увірвався в штрафний майданчик тернополян та переграв голкіпера «Ниви» – Максима Механіва. З рахунком 2:1 на користь гостей матч завершився.

Сергій Нагорняк, головний тренер ФК “Епіцентр”, коментує: “Як завжди пропустили швидкий гол на старті, ну в принципі після цього, моменти біля наших воріт закінчилися, тільки ми створювали моменти. Я дуже вдячний хлопцям за те, що вони вийшли в другому таймі зібралися і переломили хід зустрічі”.

Кам’янець-Подільський “Епіцентр” після перемоги посідає четверте місце у турнірній таблиці, маючи в активі 21 очко. Тернопільська команда після програшу так і залишається на сьомій сходинці із 16 очками.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива”, каже: “Вигравали гру і програли на останніх хвилинах знову, знову не вистачає нам концентрації, десь не вистачає впевненості, щоб довести гру до перемоги, багато травмованих, можливо ж також вплинуло на це”.

Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть на виїзді у Волочиську проти команди “Агробізнес”. Гра запланована на 3 листопада, п’ятницю. У цьому сезоні тернополяни вже зустрічалися із волочищанами, тоді матч закінчився нічиєю 0:0.