додому Новини Тернопільська “Нива” у 11 турі Першої ліги Чемпіонату України поділила очки із...

Тернопільська “Нива” у 11 турі Першої ліги Чемпіонату України поділила очки із Івано-Франківським “Прикарпаттям” – 0:0

398
Тернопільська “Нива” у 11 турі Першої ліги Чемпіонату України поділила очки із Івано-Франківським “Прикарпаттям”. Тернополяни зустрічались із прикарпатцями на міському стадіоні “Рух” в Івано-Франківську. Попри велику кількість небезпечних моментів, завершився поєдинок нульовою нічиєю. Докладніше про зустріч – далі.
Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та Івано-Франківським “Прикарпаттям” відбувся у рамках 11 туру Першої ліги Чемпіонату України. Команди зустрічалися на міському стадіоні “Рух” в Івано-Франківську. Жовто-зелені майже весь поєдинок діяли від оборони та ставили акцент на різких вибіганнях. У першому таймі хід поєдинку контролювали здебільшого господарі поля, які намагались багато пробивати по воротах Максима Механіва. Проте вдалі дії в обороні тернопільської «Ниви» реалізувати ці моменти не дозволили.

Другий тайм розпочався за таким же сценарієм, як і перший. Господарі створювали велику кількість моментів, заробляли небезпечні стандарти, але цього дня захисника ланка тернополян діяла практично безпомилково.

Тернополяни могли вирвати і перемогу, один із найнебезпечніших моментів у грі відбувся на 83 хвилині поєдинку. Василь Танчак, отримавши м‘яч на фланз,і одразу змістився в центр та вирізав передачу у штрафний майданчик «Прикарпаття». Не встиг до м’яча Андрій Різник, а вже на дальній стійці воріт замикав Олег Хруставка, який впритул завдавав удар по воротах, проте голкіпер «Прикарпаття» – Піцан Іван, не дав м‘ячу потрапити у власні ворота. Завершився поєдинок нульовою нічиєю.

Олексій Городов, головний тренер ФК “Прикарпаття”, коментує: “Грали непогано, по грі домінували, окрім одного моменту в кінці матчу, Тернопіль взагалі, можна сказати, грала одна команда, вони більше від оборони грали, построїли такі редути оборонні”.

Після бойової нічиєї тернопільська команда підійнялася на 6 сходинку у турнірній таблиці, маючи в активі 12 очок, а команда з Івано-Франківська із дев’ятьма очками наразі перебуває на восьмому місці.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива”, каже: “Ми більше оборонялися, але як мінімум на гол, я думаю, ми награли і могли здобути перемогу, я хлопців налаштовую тільки на перемогу. В нас багато травмованих, в нас нема замін багато. тому змушені були сідати, тому що люди так не наїдалися, бо пресинг вимагає багато зусиль”.

Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть вдома на центральному стадіоні ім. Романа Шухевича проти своєї “тезки” “Ниви” із Бузової.

Гра запланована на суботу, 14 жовтня. У цьому сезоні суперники вже зустрічалися. Тоді з рахунком 2:1 перемогла команда із Київщини.