додому спорт Тернопільська “Нива” святкує перемогу над алчевською “Сталлю”

Тернопільська “Нива” святкує перемогу над алчевською “Сталлю”

619

Тернопільська "Нива" святкує перемогу над алчевською "Сталлю". Одного із лідерів І ліги "Нива" приймала на рідному стадіоні, цей матч для зелено-жлвтих став першою домашньою грою у весняному сезоні. Перед своїми вболівальниками "Нива" не осоромилася, та здолала алчевців з рахунком 2:0.

На матч у Тернопіль алчевська "Сталь" приїхала в доброму гуморі. В першій грі весняної частини чемпіонату алчевці розбили ФК "Суми" з рахунком 5:0 та закріпилися на третьму місці. "Нива" ж у попередньому турі отримала важку мінімальну перемогу над київським "Динамо-2", та зайняли п'яту позицію. Подивитися на першу домашню гру зеленожовтих у новому сезоні прийшов і її колишній головний тренер, якому довелось покинути команду наприкінці міжсезоння.

– Я завжди вболівав за "Ниву" будучи на різних посадах. Звичайно, я не міг пропустити перший матч, і якщо буду вдома, то буду посіщати всі матчі. Тому що я ж кажу, я люблю футболістів, ті, які залишились, вони дійсно патріоти свого клубу, – розповів екс-головний тренер ФК "Нива" Тернопіль Ігор Яворський.

– Що можете сказати про команду?

– Хлопці стараються. Звичайно, відчувається, що кондиції можливо трохи фізичної не хватає. Грають раціонально, я би так сказав.

Раціональної, як і її назвав Яворський, гри "Ниві" вистачило, аби перемогти. Алчевці зі старту поєдинку заграли ініціативніше, втім зелено-жовті зуміли гру вирівняти і врешті одна із комбінацій біля воріт суперника призвела до голу. Наприкінці І тайму свою нагоду не втратив Олександр Семенюк. Вже зі старту ІІ тайму успіх "Ниви" продовжив Тарас Яворський. Алчевці мали кілька спроб відігратися, втім безуспішно. Були нагоди збільшити рахунок і у "Ниви", та у забиті м'ячі вони не втілились. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів 2:0. "Нива", попри те, що майже не тренувалася у міжсезоння, футбольну весну продовжила другою перемогою поспіль.

– Зібрались професіонали, я би так сказав. Старались, кожен віддається в грі, кожен помагає, комусь тяжко, хтось за когось відпрацьовує. Так, трошки часу було мало, але, як ви бачили, дві гри і два результата. Я думаю, що це нормально, – каже гравець ФК "Нива" Тернопіль Андрій Грінченко.

– Я думаю, игра сегодня была равной, мы, думаю, не заслужывали поражения. В первом тайме были у нас реальные шансы забить, не смогли их реализовать. Обидно, что, конечно, поле не подготовлено абсолютно, мячь очень скакал. Может это ребятам помешало реализовать те моменты, которые у нас были, – говорить головний тренер ФК "Сталь" Алчевськ Видим Плотніков.

Богдан Самардак запевняє, "так тримати" "Нива" планує і в подальшому.