додому Новини Тернопільська “Нива” розпочала новий сезон у Favbet лізі 1

Тернопільська “Нива” розпочала новий сезон у Favbet лізі 1

976

vlcsnap-2014-08-12-17h02m36s98Тернопільська “Нива” нарешті розпочала новий сезон у Favbet лізі 1. Домашній дебют видався вкрай невдалим. “Сталь” із Дніпродзержинська розгромила тернополян з рахунком 1:5. Ця перемога гостей дозволила їм піднятись на друге місці, а ось “Нива” лише з одним зіграним матчем продовжує перебувати внизу турнірної таблиці.

Тернопільська “Нива”, попри складну фінансову ситуацію, все ж розпочала новий сезон. У гості до Тернополя приїхав дебютант Першої ліги – Дніпродзержинська “Сталь”. Гості розпочали рішуче, і вже на перших хвилинах змогли відкрити рахунок. А вже згодом натиск гостей збільшився і завдяки невдалій грі захисників, “Сталь” відкрила рахунок.  Гості, попри забитий гол, продовжували атакувати. Пресинг “сталеварів” призвів до виходу “сам на сам” з Івановим. Невдала гра захисників та воротаря призвела до вилучення останього.

У “Ниви” не знайшлося заміни воротаря, тому воротарські рукавиці одягнув форвард  Семенюк. Новий воротар, попри палку підтримку трибун, не зумів взяти пенальті.  Із рахунком 0:2 завершилась перша половина матчу.

А ось вже у  другому таймі найбільше вражав Семенюк, саме завдяки впевненій грі вимушеного воротаря, “Нива” пішла в атаку. Але незлагоджені дії півзахисників та захисників привели до ще одного голу. Ще через 10 хвилин, відсутність захисників перетворилася у ще один м’яч “Сталі”. Деморалізовані тернополяни будь-якою ціною старалися забити бодай один гол. Простріл з флангу мав завершувати Мдінарадзе, але його падіння призвело до того, що головний суддя матчу Юрій Фощій призначив пенальті.

Потім, провівши невеличку нараду з боковим арбітром, Фощій призначив вільний удар у бік “Ниви”. За хвилину до кінця поєдинку, все ж був забитий м’яч-престижу. Автором красивого удару став Ярослав Сворак .В кінці матчу був забитий п’ятий матч у ворота “Ниви”. Після цього вболівальники одразу ж почали покидати межі стадіону. Підсумував гру головний тренер “Сталі” Володимир Мазяр.

– По самій грі нам вдалось виконати установку, ми забили швидкий м’яч. Ну і потім вилучення воротаря, ми не знали чесно, що в них один воротар, ну і фактично вже була гра зроблена, вже грали по рахунку.

А ось виконувач обов’язків головного тренера “Ниви” Богдан Самардак стверджує, що немає причин для паніки і майбутні перемоги ще попереду.