додому спорт Тернопільська “Нива” пройти далі 1/8 кубка України з футболу не зуміла

Тернопільська “Нива” пройти далі 1/8 кубка України з футболу не зуміла

444

Тернопільська "Нива" пройти далі 1/8 кубка України з футболу не зуміла. Суперником на цій стадії був лідер першої ліги ФК "Севастополь". Попри шалену підтримку тернопільского вболівальника, "Нива" поступилася морякам із рахунком 0:2 і вибула з кубкового змагання.

 

Те, що футбольний клуб "Сєвастополь" – фаворит у кубковій зустрічі з "Нивою", моряки довели вже на 4-й хвилині зустрічі. Помилку тернопільских захисників впевнено реалізував Коваль. Далі гра дещо вирівнялася. Втім тернополяни відігратися не зуміли. Добре й те, що не пропустили. Спроби подвоїти рахунок ще в першому таймі у гостей були. Після перерви тернопільські вболівальники, яких прийшло на стадіон близько 9 тисяч, побачили ще один швидкий гол – на прикрість, у ворота рідної "Ниви". Атакувальні спроби у другому таймі були у обох команд, втім рахунок не змінився – 0:2. Якщо півзахист і напад у якійсь мірі обнадіював, то захист із поставленим завданням відверто не справився.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Просто розхлябаність. Ніхто не зустрічає, ніхто, спокійно дають подавати, спокійно в штрафній площадці дають замикати удар головою. Я скажу чесно, у нас вже давно такого не було, щоб так вольготно давали грати гравцям лінії атаки і спокійно працювати у штрафному майданчику, тим більше вгорі. Тому що два центральні захисники – і Лазорик і Лівіцький – досить непогано грають угорі. Для мене це дивно, чесно скажу. В мене нема претензій до футболістів по самовіддачі, тому що вони хотіли… Але я відверто скажу: сил явно не вистачило, і це було видно, мабудь, від початку гри, коли вони на розминці. Видно, що футболісти не до кінця відновилися. Але я ще раз кажу: це наші внутрішні проблеми, і ми не хочемо там списувати на те. Я можу скажати єдине, що сьогодні команда "Севастополя" грала набагато краще, ніж наша команда, і вона заслужила перемогу".

Олег Кононов, головний тренер ФК "Сєвастополь": "То, что мы в начале реализовали в начале первого тайма и в начале второго, это благодаря опять же настойчивости нашых футболистов. Для того, чтобы они завершали, нужно, конечно, ещё поработать, потому что достаточно очень много моментов было у нас".

ФК "Севастополь" виходить в 1/4 кубка України. "Нива" з боротьби вибуває та зосереджується на поєдинках другої ліги чемпіонату України.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "У нас задача одна – кожен матч грати на перемогу. Наступний наш матч – із "Плісками", "Єдністю". Так що задача "номер один" – це відновитись та успішно зіграти на виїзді".

Матч із "Єдністю" відбудеться вже у суботу, 3 листопада.

TV-4