додому Новини Тернопільська “Нива” програла “Нафтовику” із Охтирки

Тернопільська “Нива” програла “Нафтовику” із Охтирки

778

vlcsnap-2015-09-07-16h08m39s121Тернопільська “Нива” програла “Нафтовику” із Охтирки. Матч сьомого туру жовто-зелені провели на рідному полі. Забити супернику господарі не змогли, натомість “Нафтовик-Укранафта” одного разу таки відзначився. Поразка 0 : 1. Ультрас “Ниви” на матч прийшов у класичних костюмах та із вінком. Фани невдоволені виступами команди (поки лише одна перемога в чемпіонаті), а також тим, що із “Ниви” зняли три очки та на 100 тисяч гривень оштрафували, за, начебто, договірний матч проти ФК “Тернопіль” 16 листопада 2014 року.

Фани “Ниви” прийшли на матч своєї команди як на поминки – із вінком. Це невдоволення через те, що матч між “Нивою” та ФК “Тернопіль” за 16 листопада 2014 року визнали договірним, за що з обох суперників зняли по три очки в нинішньому чемпіонаті та оштрафували на 100 тисяч гривень. Всю гру ультрас просиділи спокійно, без звичних кричалок та пісень і врешті стадіон покинули ще до фінального свистка.

Тим часом на футбольному полі “Нива”, граючи проти “Нафтовика-Укрнафти”, хоч якось втішити вболівальників не змогла. Зокрема вже на 15 хвилині жовто-зелені пропустили. Гудак подарував м’яч суперникам і ті сповна подарованим скористалися розвинувши швидку й у підсумку гольову атаку. При цьому травму отримав голкіпер тернополян Плетеницький, через яку згодом вимушено покинув поле. У воротах його змінив Попович.

Відповісти достойно нафтовикам “Нива” в першому таймі не змогла. Змінити гру на краще не вдалося господарям і після перерви. Суперник міг збільшити перевагу кілька разів, втім на останньому рубежі “Ниві” зуміла вистояти. А от своїх атакувальних дій для взяття воріт суперника виявилося недостатньо. Поразка 0:1. Ультрас “Ниву” проводжав до автобуса із вінком та невдоволеним гулом. “Нафтовик-Укранафта” додому повертається із перемогою та трьома очками до загального заліку.