Головна спорт Тернопільська “Нива” покинула поле не догравши матчу

Тернопільська “Нива” покинула поле не догравши матчу

207

Тернопільська "Нива" покинула поле не догравши матчу. Такий результат зустрічі "Ниви" і харківського "Геліосу", що відбулася у Карлівці. Тернополяни швидко відкрили рахунок у грі, надалі "Геліос" з пенальті відновив нічию. Надалі арбітр не помічав порушень проти гравців "Ниви", а вже у доданий час призначив ще одне пенальті в ворота зелено-жовтих. У знак протесту до такого суддівства тернопільска команда показово покинула поле не чекаючи фінального свистка.

– Неможливо було грати, коли на тебе весь час тисне суддя, видно, що він симпатизує іншій команді, призначив в наші ворота пенальті – в їхні, в ідентичний момент, навіть два, він не призначає. Хоч додали 5 хвилин, на 98-й він призначає ще одне пенальті, то видно і ясно, що він був зацікавлений в перемозі "Геліоса" і нам так здалося, що це правильне рішення зійти з поля, – розповідає гравець ФК "Нива" Тернопіль Андрій Грінченко.

Таким чином, каже Андрій Грінченко, команда має намір привернути увагу до таких ситуацій у футболі.

– Ми би хотіли, щоби ПФЛ роздивились цей момент, наше сходження з поля і зрозуміли, саме головне, чому ми так зробили. Я думаю, що вони приймуть якесь правильне рішення, – каже Андрій Грінченко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here