додому Новини Тернопільська “Нива” після безвиграшноюї серії матчів нарешті здобула перемогу

Тернопільська “Нива” після безвиграшноюї серії матчів нарешті здобула перемогу

597
У дванадцятому турі Першої ліги Чемпіонату України Тернопільська “Нива” перемогла свою тезку із Бузови. Тернополяни зустрічались із бузівчанами на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Телеканал TV-4 транслював поєдинок у прямому ефірі. Докладніше про зустріч – далі.
14 жовтня на міському стадіоні у Тернополі відбувся футбольний поєдинок у рамках 12 туру Чемпіонату Першої Ліги України.
Змагалася тернопільська «Нива» із своєю тезкою із Бузови. Гості були явними фаворитами матчу, адже команда посідає другу сходинку у турнірній таблиці, а тернополяни шосте. На старті поєдинку команди обмінювалися небезпечними моментами. Проте справжню загрозу для воріт суперника створив Роман Волохатий. На 35 хвилині поєдинку, тернополянин забігав у штрафний майданчик бузівської «Ниви» та зустрівся віч-на-віч із голкіпером. Але реалізувати момент у забитий гол, не вдалося. Вже за декілька хвилин подібний момент мав Андрій Різник. Він завдав потужного удару по воротах, однак м‘яч влучив у попереччину.
До кінця першого тайму бузівчани намагались створювати небезпечні моменти, проте вдалі дії в захисті жовто-зелених відвели небезпеку від воріт. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі більше проводили атак тернополяни. І от на 58 хвилині зустрічі форвард жовто-зелених отримав м‘яча на лівому фланзі. Зміщувавшись у центр, тернополянину протидіяло троє гравців бузівської «Ниви», але це не завадило Андрію Різнику пробити у кут воріт та відкрити рахунок у матчі. Гості намагалися відігратися, і це тернополянам відкрило більше простору у їхній оборонній лінії. На 67 хвилині поєдинку Ігор Гатала розрізною передачею намагався вивести Андрія Різника у воротарську зону, але після серії рикоштеів м‘яч опинився у Дмитра Галадея. Користуючись моментом, гравець тернопільської “Ниви” влучив у порожні ворота та подвоїв перевагу своєї команди. Гравці Ниви із Бузови намагалися наздогнати суперників. На 74 хвилині матчу, гості ледь не скоротили різницю у рахунку, але Максиму Механіву, вдалося залишити свої ворорта “сухими”. На 94 хвилині поєдинку пролунав фінальний свисток, який означав, що тернополяни переривають свою безвиграшну серію, здолавши одного із лідерів чемпіонату – «Ниву» Бузову.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль, коментує: “Те, шо я їх просив, вони все виконали і зробили, і футбол внагородив нас двома м’ячами і хорошою перемогою”.

Наразі тернопільська “Нива” посідає 6 сходинку у турнірній таблиці, маючи в активі 15 очок, а команда “Нива” із Бузової, так і залишається серед лідерів групи А із 22 очками.

Ігор Жабченко, головний тренер ФК “Нива” Бузова, додає: “Я не побачив свою команду, не було ні агресії, ні бажання виривати ці м’ячі. Те що вони були з Поділлям, то сьогодні просто фішечки на полі, а побачив суперника, який хотів перемогти”.

Протягом усього матчу бузівчани створювати тиск на ворота жовто-зелених, але неодноразовим героєм епізодів ставав голкіпер та капітан тернополян – Максим Механів.

Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть на виїзді в Ужгороді проти харківського “Металіста”. Гра запланована на неділю, 22 жовтня. У цьому сезоні тернополяни вже зустрічалися із “Металістом”, тоді “Нива” програла 1:0.