додому Новини Тернопільська “Нива” перервала безвиграшну серію, перемігши у Чернівцях “Буковину”

975

Тернопільська “Нива” перервала безвиграшну серію, перемігши у Чернівцях “Буковину”.

Тернополяни зуміли відзначитися вже в середині першого тайму. Виконуючи штрафний удар Слоневський зробив довгу подачу у штрафний майданчик суперника, де м’яч у ворота переправив Литовченко.

У другому таймі “Нива” свою перевагу подвоїла. Слоневський із флангу пройшов до чужих воріт та вдало віддав на Ігоря Олексієнка. Його удар голкіпер “Буковини” зміг відвести, але далі ворота розстріляв розстріляв Микола Темнюк. Довгоочікувана перемога “Ниви” 2:0.