додому Новини Тернопільська “Нива” не змогла обіграти криворізький “Гірник”

Тернопільська “Нива” не змогла обіграти криворізький “Гірник”

665

vlcsnap-2015-04-27-18h54m45s234Не найвдаліший 23-й тур чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. В ньому обидва тернопільські клуби зазнали поразок. ФК “Тернопіль” з рахунком 0:1 у Києві поступився “Динамо-2”. “Нива”, граючи вдома, виявилася слабшою за “Гірник”. Гості із Кривого Рогу відсвяткували перемогу із рахунком 2:0.

“Нива” Тернопіль та “Гірник” Кривий Ріг є сусідами у турнірній таблиці, проте на футбольному полі в Тернополі сильнішими виявилися саме гості. Перший тайм зустрічі пройшов практично за рівної гри та без забитих м’ячів. Ситуація ж змінилася після перерви. “Гірник” відразу перейшов до атак, що, хоч і не з першої спроби, принесло результат. Після розіграшу кутового, 14-й номер криворіжців Артем Сітало, замикаючи флангову передачу, відкрив рахунок у зустрічі.

Незадовго “Нива” могла відігратися – Ярослав Сворак пробивав головою, втім м’яч потрапив у перекладену. Гірники із Кривого Рогу в свою чергу зуміли свою перевагу подвоїти. Спершу вони заробили штрафний біля штрафмайданчику “Ниви” й потім вдало його розіграли. 0:2 – рахунок, який тернополяни змінити уже не зуміли, їм поразка. “Гірник” святкує виїзну перемогу.