додому Новини Тернопільська “Нива” не втримала перевагу над “Калушом” та поступилася із рахунком 1:2

958

Тернопільська “Нива” не втримала перевагу над “Калушом” та поступилася із рахунком 1:2.

Тернополяни приймали одного із лідерів другої ліги вдома. Бажання не осоромитися перед рідними вболівальниками втілилося у забитий гол в кінці першого тайму. Точним дальнім ударом відзначився Ігор Гатала.

Втім, відразу після перерви гравці “Калуша” не лише відновили паритет, але й вийшли вперед. На 47 хвилині Дмитро Скакун опинився без опіки та пробив влучно у дальній кут. А вже за хвилину Данило Книш, пройшовши з м’ячем до штрафного майданчика і відзначився потужним ударом під поперечку воріт тернополян.

До закінчення матчу рахунок більше не змінився. Поразка “Ниви” 1 : 2.