додому Новини Тернопільска “Нива” на рідному стадіоні не зуміла переграти футбольний клуб “Полтава”

Тернопільска “Нива” на рідному стадіоні не зуміла переграти футбольний клуб “Полтава”

508

vlcsnap-2014-10-13-19h43m03s51Тернопільска “Нива” на рідному стадіоні не зуміла переграти футбольний клуб “Полтава”. Попри велику кількість гольових моментів відзначитися тернополянам не вдалося, натомість гості із “Полтави”, вже в кінці матчу забити гол зуміли і повезли із Тернополя перемогу.

З початку матчу проти “Полтави” “Нива” дещо віддала ініціативу гостям та зосередилася на контратакувальній грі. Врешті такий перебіг першого тайму успіху не прининіс жодній із команд. Значно впевненіше господарі заграли після перерви, раз-пораз створюючи гольові моменти біля воріт полтавчан. Втім, реалізувати створене ніяк на вдавалось. Не став вийнятком і призначений у бік полтавських гостей пенальті – воротар зумів відбити удар Семенюка і перевів м’яч на кутовий. Попри це атакуюча ланка “Ниви” обертів не зменшила і створила ще кілька небезпечних моментів – і знову безрезультатно. Натомість вже у доданий арбітром час навіс із кутового в штрафмайданчик “Ниви” закінчився успіхом для полтавчан. 0:1.

– Мы, получается как выезная команда, мы на выезде набираем больше очко,в чем дома. Вот, хотя положа руку на сердце, я думаю, что сегодня по игре результат должен быть ничейный, по тому, что если брать первый тайм, в первом тайме у нас было преимущество, были голевые моменты. Во втором тайме инициатива перешла уже к “Ниве”, вот – и они нас простили, в некоторых моментах не забили мяч. Ну, то что мы в конце забили гол – скажем так, где0то вознаграждение футбольное, на то и есть его величество футбол, что он непредсказуем, – розповідає асистент головного тренера ФК “Полтава” Ігор Лучкевич.

Врешті поразка-поразці – різниця, каже наставник “Ниви” і дякує своїм підопічним.


– Закінчили ігру так як ми закінчили. Останніх 60 мінут я можу їм подякувати, тому що перший раз може за свою роботу я можу сказати, що нам фатально не везло і дуже не везло – не забити одинадцятиметровий, і ті моменти, які в нас були стовідсоткові, в кінці рікошет на 90 не знаю якій там мінуті, тому, що 4 добавили, а ми на 96 пропустили, тому я нічого не можу сказати поганого в адрес своїх футболістів. Вони віддали все, а, може, навіть і більше, – вважає головний тренер ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.