Головна спорт Тернопільська “Нива” – на канікулах футбольного міжсезоння

Тернопільська “Нива” – на канікулах футбольного міжсезоння

166

На канікулах футбольного міжсезоння і тернопільська "Нива". Команда у І лізі посіла 9-те місце. Втім сьогодні керівництво клубу менше турбується про ігрову складову. Серед головного- пошук грошей для фінансування команди.

– Незважаючи на те, що політична ситуація в Україні нормалізується, все одно спонсори ще не спішать допомагати "Ниві", такщо в нас абсолютна фінансова неясність поки що. Єдине, що я можу сказати, що в принципі поточних боргів ми не накопичили. У нас є заборгованість сьогодні тільки по травневій заробітній платні і ше одні преміальні з "Украгрокомом", що ми зіграли в нічию на виїзді, – розповідає президент ФК "Нива" Тернопіль Автанділ Мдінарадзе.

Поточну заборгованість планують погасити до середини червня. До цієї пори, власне, і потрібно знайти джерела для фінансування команди, оскільки є проблеми і з атестацією "Ниви" на найближчий сезон.

– В зв'язку з цими боргами, які напкопичені були за осінь і за зиму прошлого року, сьогодні ми не можем пройти до кінця атестацію, через фінансові критерії. Є заборгованість, треба її покрити, через то я 10 числа виїжджаю на Київ і маю там говорити, і якось з'ясувати ту ситуацію, що там буде з атестацією, – каже Автанділ Мдінарадзе.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here