додому Новини Тернопільська “Нива” готується до матчу проти футбольного клубу “Полтава”

Тернопільська “Нива” готується до матчу проти футбольного клубу “Полтава”

785

vlcsnap-2014-10-10-17h52m36s10Тернопільська “Нива” готується до матчу проти футбольного клубу “Полтава”. 12-й тур І ліги Чемпіонату України з футболу “Нива” проведе на центральному стадіоні Тернополя у суботу, 11 жовтня. Початок матчу – о 16:00.

– Ці ігри, які ми зіграли останні, ну можливо три, які мені дуже подобаються, і гравцям, і вболівальники також отримали насолоду, тому ми не будем іграти, скажем, там варіанти якісь захисні чи ще інші. Ми іграєм вдома і на виїзді в атакуючий футбол, він мені імпонує і так само моїм футболістам, – розповідає в.о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.

До матчу проти “Полтави” “Нива” готується в звичному режимі. Формою футболістів Богдан Самардак задоволений.

– Ми готові, тоїсть ми вже витримуєм непоганий темп, два тайма, тому я вже задоволений їхнім фізичним станом, а майстерності їм не бракує, тому що в нас футболісти всі технічні і грають досить змістовний футбол. Майже немає команд, які прохідні, тоїсть на кажду команду треба максимально налаштовуватись, тому всі в строю. Єдине – мінус, можливо, не знаю, не в повну силу Дурай зможе, травма в останній грі, яку він отримав, заліковує, але я думаю, що під час ігри він її забуде і принесе користь нам і нашій команді. Тому думаю, що завтра буде хороша ігра з обох команд, – каже Богдан Самардак.

Матч “Ниви” та ФК “Полтава” відбудеться у суботу, 11 жовтня, на центральному стадіоні Тернополя. Початок зустрічі – о 16 годині.