додому освіта Тернопільська музична школа №1 завершила навчальний рік концертом випускників

Тернопільська музична школа №1 завершила навчальний рік концертом випускників

561

Добіг кінця черговий навчальний рік. У декого попереду ще кілька років шкільного навчання, а для когось – прийшов час прощатись зі школою. Випускників тернопільсьокої музичної школи №1 напередодні привітали з закінченням навчання, вручили свідоцтва та рекомендаційні листи. На своїх талановитих дітей, уже випускників, прийшли подивитися рідні та близькі – у концертній залі українського дому «Перемога» – аншлаг.

Тарас Шумський один з випускників Тернопільської музичної школи. Ним пишаються і батьки і викладачі. Юнак з дитинства захоплюється грою на скрипці, серйозні наміри займатись музикою підтверджують численні нагороди та гран-прі.

Тарас Шумський, випускник музичної школи №1 Тернополя: "Я останніх 5 років брав гран-прі на обласних конкурсах, навсеукраїнські ще не їздив, але може на наступний рік поїду і буду старатись виграти".

Зіграв юний музикант і спеціально для глядачів нашого каналу.

У першій музичній школі учень може вибрати будь-який інструмент, головне, щоб він був до душі, розповідає директор Надія Семчишин. Найчастіше діти обирають піаніно, гітару, скрипку. За останні роки більше охочих освоїти гру на бандурі.

Надія Семчишин, директор музичної школи №1 Тернополя: "На 17-ти інстрементах ми дітей вчимо грати, дуже велике різнобарв'я інструментів, і зараз в нас з 3 числа розпочинаються вступні іспити і маємо надію, що знову прийдуть до нас гарні дітки".

Для Надії Семчишин цьогорічний випуск 11-й, за плечима більш як 5 тисяч випускників. Чимало з них стали відомими не тільки на Тернопільщині, а в Україні. Пишаються талановитими дітьми і батьки та рідні, у день вручення свідоцтв в концертному залі Українського дому "Перемога" – аншлаг.