додому культура Тернопільська молодь розмалювала сходи у парку імені Тараса Шевченка

Тернопільська молодь розмалювала сходи у парку імені Тараса Шевченка

616

По квітах та метеликах – до озера. Тернопільська молодь розмалювала сходи у парку імені Тараса Шевченка. Художники працювали три тижні. Їх старання та чиновницькі гроші вилились у цілу картину.

Малюнок на сходах – справа рук кількох талановитих і ініціативних учасників Молодіжного мистецького центру. Проте крім бажання їм знадобилося 3 тижні і 4 літри фарби.

Максим Черкашин, помічник міського голови Тернополя: "Крім технічних моментів, як дозволи, їм потрібні фарба і розхідні матеріали… Проект, який стосується сходів в парку Шевченка, вартує близько тисячі гривень. Це фарба, розхідні матеріали, щоб художники не витрачали власні ресурси, а тільки свій час і можливості".

Софія Гречанівська, студентка, організатор проекту: "Ескіз обирали інтернет-голосуванням. Правда малюнок вийшов трохи інший, не такий, як ми хотіли. Але навіть кращий".

Яскравий малюнок одразу привертає до себе увагу і однозначно покращує настрій. Власне це і було головним завданням, кажуть його творці. Адже тепер у Тернополі з'явилось ще одне неординарне місце для фотосесії.

Максим Черкашин, помічник міського голови Тернополя: "Завдяки проявам такого мистецтва в місті поменшало випадків вандалізму. Менше розмальовують стіни таким графіті, яке не є мистецтвом. Я думаю, вони зіграли свою роль, бо показали, що можна малювати красиво. Якщо хочеш – звертайся і роби щось корисне".

Окрім сходів свої малюнки художники вже залишили на стінах міських лікарень та дитячих будинків, на електрощитових кабінках та каналізаційних люках. Далі, кажуть, буде.

Софія Гречанівська, студентка, організатор проекту: "За містом ходимо, бо мають бути в'їзні знаки в Тернопіль розмальовані. Їх 5 штук здається. Але я не знаю, чи вдасться цього року. Можливо навесні".