Головна ctrichka Тернопільська молодь проведе 24 години у слідчому ізоляторі КДБ

Тернопільська молодь проведе 24 години у слідчому ізоляторі КДБ

Доба у камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ – таке завдання поставили перед собою члени Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні. У такий спосіб молоді люди хочуть вшанувати подвиг героїв-крутянців та бійців Української  Повстанської Армії.

Тернопільські націоналісти проведуть 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ. Акцію “Доба” члени Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні влаштовують уже понад десять років. У такий спосіб молоді люди хочуть вшанувати подвиг героїв-крутянців та бійців Української Повстанської Армії. Акція “Доба” розпочнеться 28-го січня о десятій годині ранку у приміщенні музею політв’язнів та репресованих, який колись був слідчим ізолятором КДБ.

– Усі бажаючі учасники реєструються і заходять сюди у камеру. На той час в програмі, коли передбачено більш індивідуальне пережиття. Це можуть бути мовчанки, листування, а коли ми говоримо про щось загальне – перегляд фільму, гутірки, то ми збираємо всіх учасників у одній камері, – розповідає голова Тернопільської міської організації СУМ Леся Голик.

Організатори «Доби» переконані, що проведення такої акції в стінах будівлі, які, буквально дихають трагічною історією, допоможе молоді не лише краще зрозуміти події минувшини українського народу, але й задуматися над власною роллю у сучасних процесах державотворення.

До події можуть долучитися усі охочі. З собою треба мати карімат, спальник, змінний одяг та взуття. А ще варто попередньо знайти спільноту Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні у соцмережах і повідомити організаторів про своє бажання долучитися до акції. Триватиме «Доба» впродовж 28-29 січня і завершиться ранковою недільною Літургією у музейній каплиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here