![munitsipalne-zamovlennya-28_02_23](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/munitsipalne-zamovlennya-28_02_23.jpeg)
13 грудня відбувся конкурс відбору кандидатів для участі в програмі “Муніципальне замовлення”, ініційоване Тернопільською міською радою. Згідно з цією ініціативою, студенти, що здобувають ступень магістра, можуть розраховувати на фінансування свого навчання та гарантоване працевлаштування у комунальних підприємствах, установах, організаціях або виконавчих органах міської ради.
На конкурс цього року подали заявки 18 кандидатів, із яких 12-тьом тернополянам буде оплачено навчання у магістратурі. Обрані стипендіати після завершення навчання зобов’язані відпрацювати принаймні три роки у комунальних установах Тернопільської міської ради.
Серед відібраних учасників програми цього року представлені представники різних професій, такі як архітектори, вчителі закладів загальної середньої освіти, вихователі дошкільних установ та інші.