додому Головні Тернопільська міська рада одноосібно розірве договори із перевізниками

Тернопільська міська рада одноосібно розірве договори із перевізниками

969

Тернопільська міська рада одноосібно розірве договори, що були підписані з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів у громадському транспорті міста. Про це сьогодні у своїй екстренній заяві повідомив міський голова Сергій Надал. Згідно умов контракту, перевізники матимуть право ще упродовж одного місяця здійснювати перевезення пасажирів на території міста.

– Тому сьогодні усім перевізникам міста Тернополя, приватним перевізникам було вручено офіційні листи-повідомлення про те, що з 1 лютого вони припиняють свою роботу, а усі підписані угоди вважаються розірваними, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Крім того, що перевізники самостійно порушують графіки руху, вони не дотримуються умов договору, розповідає міський голова Тернополя.

– Це стосується оновлення рухомого складу транспортних засобів, які вони були зобов’язані робити, а не зробили. Вони не виконали умови по придбанню низькополих автобусів, які мали забезпечити на кожному маршруті, і максимально ігнорується робота по реалізації електронного проїзду, – говорить міський голова.

Згідно з умовами контракту, до 1 лютого перевізники ще матимуть право перевозити пасажирів. До того часу Тернопільська міська рада, за словами міського голови, має прийняти рішення і підготувати усю необхідну документацію, щоб забезпечити максимально якісне надання транспортних перевезень. Опісля остаточного розірвання угод проведуть повторний конкурс серед підприємств-перевізників. А поки Тернопільська міська рада планує створити єдину комунально-транспортну компанію.