додому здоров'я Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначила 40-річний ювілей

Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначила 40-річний ювілей

898

vlcsnap-2014-12-29-12h28m30s200Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначила ювілей. 26 грудня їй виповнилось 40 років. Вітання приймали лікарі, санітари, технічний персонал та науковці.

Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначила сорокаріччя. Для історії такий відрізок часу – це мить, для закладу ж – ціле покоління персоналу, яке працювало та працює на її благо. Колектив за цей час, розповідає головний лікар, набрався професіоналізму, але у сьогоднішніх умовах потребує для своєї роботи нового обладнання, більша частина якого – застаріле. Оновлення через брак грошей відбувається повільно. Готуються в другій лікарні і до майбутніх реформ.

– Поганий той господар, який не думає за майбутнє. І так і в нашому колективі ми вирішили, що давно вже реформам пора бути в медицині. Які саме реформи – ми знаємо, бо в нас є контакти з Польщою, в нас підписаний договір, ми їздимо туда на стажировку і бачим які поступи вони робили, – розповідає головний лікар міської комунальної лікарні №2 Тернополя Віктор Кміта.

Те, що багато років капітальні видатки медицини не фінансуються взагалі, підтверджує міський голова Тернополя Сергій Надал. Тому вони лягають на плечі міського бюджету та меценатів.

– В цьому році що вдалось зробити, що всі лікарні успішно закінчують рік, немає боргів по енергоносіях. Тобто вживаються заходи для економного вживання енергоносіїв, при цьому всьому щоб люди були забезпечені необхідною гарячою водою, теплими палатами. Звичайно є плани проведення ремонтних робіт, придбання нової техніки, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також у спільних планах другої лікарні ті міської влади – ініціатива головного лікаря створити на базі пологового відділення перинатальний центр.