Головна Головні Тернопільська лікарня швидкої допомоги переймає досвід Німеччини

Тернопільська лікарня швидкої допомоги переймає досвід Німеччини

660

vlcsnap-2016-04-08-17h39m06s931Реформи у медицині. Лікарня швидкої допомоги Тернополя за останній рік впровадила кілька новітніх медичних технологій у хірургії і травматології. Досвід наші лікарі – хірурги переймають від фахівців медичних закладів інших країн. Зокрема, остання поїздка у Німеччину була надзвичайно результативною. Крім нових знань медики лікарні швидкої допомоги підписали Меморандум про співпрацю. Відповідно до нього, до кінця цього року лікарня швидкої допомоги отримуватиме щомісяця по 100 тисяч гривень на медикаменти і забезпечуватимуть ними тернополян пільгових категорій.

За останній рік лікарня швидкої допомоги Тернополя впровадила кілька новітніх медичних технологій у хірургії і травматології. Зокрема, видалення камінця з протоки жовчного міхура малоінвазивним методом, хірургічні втручання при захворюваннях жовчного міхура, грижах, апендицитах. Для проведення операцій на щитоподібні залозі у лікарні швидкої допомоги придбали відповідне обладнання. Тепер лікувати патології щитовидної залози сюди приїжджають не лише з Тернопільської, а й інших областей України. Крім того, новітні методи впровадили й у лікуванні варикозних захворювань нижніх кінцівок. Нині медики працюють над новими технологіями лікування проблем хребта, зокрема, гриж.

– За останніх кілька років в клініці хірургії впроваджено лапароскопічні технології, перфоративну виразку -400 операцій в рік, – розповідає завідувач хірургічного відділення лікарні швидкої допомоги Тернополя Дмитро Осадчук.

Досвід наші лікарі-хірурги переймають від фахівців медичних закладів інших країн. Зокрема, остання поїздка у Німеччину була надзвичайно результативною. Крім нових знань медики лікарні швидкої допомоги підписали Меморандум про співпрацю. Відповідно до нього, до кінця цього року лікарня швидкої допомоги отримуватиме щомісяця по сто тисяч гривень на медикаменти і забезпечуватимуть ними тернополян пільгових категорій.

– Ми в результаті підписання цього меморандуму отримуємо від німецької сторони щомісячно медикаменти, вже три місяці отримуємо медикаменти на суму більше 100 тисяч гривень, є дошка оголошень і є розписано, хто може отримувати ці медикаменти безкоштовно, – каже головний лікар лікарні швидкої допомоги Тернополя Ярослав Чайківський.

За останніх півроку в лікарні швидкої допомоги Тернополя лікування та реабілітацію безкоштовно пройшли й 19 бійців АТО.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here