Головна спорт Тернопільська комплексна ДЮСШ №2 проводить відкритий чемпіонат зі спортивної гімнастики

Тернопільська комплексна ДЮСШ №2 проводить відкритий чемпіонат зі спортивної гімнастики

473

У Тернополі – свято гімнастики. Тернопільська комплексна ДЮСШ №2 проводить відкритий чемпіонат зі спортивної гімнастики, в якому  беруть участь чи не всі вихованці цього закладу та команда із Новгорд-Сіверського.

У відкритій першості Тернопільскої КДСШ №2  беруть участь дівчата шестирічного віку і старше. Саме виступи наймолодших стали родзинкою спортивного свята. Для них – це чи перший досвід змагання, за результатами якого, в залежності від задатків і уже набутих вмінь, спортивна школа формуватиме групи на наступний рік. Для цього існує спеціальна програма, схожа на звичайну шкільну, кажуть тренери.

– Програма загальної фізичної підготовки, третій юнацький розряд, другий юнацький і так далі. В кожному розряді є свої вимоги. Наприклад, в третьому юнацькому треба вміти вже робити кувирки вперед, кувирки назад, мостик, шпагати, ходити по колоді на носочках, відстрибнути від мостика. Із кожним розрядом вона там ускладнюється, і якщо дитина виконує цю програму, вона переходить, як в школі, на другий рік навчання, – пояснила суддя міжнародної категорії, старший тренер відділення спортивної гімнастики Тернопільської КДЮСШ №2 Ірина Гейна.

А от для старших вихованок спортивної школи, серед яких уже є майстрині спорту – такі змагання, це можливість ще раз спробувати сили – 27-31 травня відбудеться Чемпіонат України серед молоді. Для тренерів же проведений чемпіонат у Тернополі, це остання нагода дати оцінку своїм кращим гімнасткам перед відповідальними змаганнями, та маючи іще два тижні часу внести необхідні корективи.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here