додому суспільство Тернопільська “Колиска життя” потребує волонтерів

Тернопільська “Колиска життя” потребує волонтерів

385

Тернопільська "Колиска життя" потребує волонтерів. Консультаційний центр працює у нашому місті вже рік. За цей час цим активним людям вдалося відмовити від аборту не одну жінку. Боротьбу за нові життя, переконані активісти руху, потрібно продовжувати. Тому запрошують усіх долучатись до початої ними справи.

Вони друкують буклети, наскільки це дозволяють пожертви, читають лекції про статеве життя та наслідки, які воно за собою несе, наповнюють інформацією сайти та соцмережі, в розмовах відмовляють жінок від абортів. І твердо переконані: їх справа – благородна. Бо рятують життя. Тут говорити про кількість не доводиться. Кожне маля, мама якого відмовилась робити аборт, варте зусиль усіх цих людей.

Леся Натуркач, волонтер "Колиски життя": "Слава Богу, поки що жодна жінка, яка звернулася до нас, чи її знайомі та родиі звертались, цього не зробила… На сьогоднішній день, вчора ми робили звіт за рік, бо вже рік працюємо, є вже народжено 7 малюків… Є ще жінки, які виношують вагітність".

У Тернополі таких активних людей більше півтора десятка. Роботи вистачає для всіх. Шукають можливості протягом року – у День матері, День батька чи Тиждень оздоровлення сімейних стосунків, а з початком навчального року зможуть проводити лекції у навчальних закладах. "Колиска життя" має гарячу лінію, безкоштовно консультує психотерапевт та інші фахівці. Проте місце серед волонтерів знайдеться кожному.

Леся Натуркач, волонтер "Колиски життя": "Будь-хто, хто має бажання долучитися і хоч щось зробити. Можна перекладати статті, можна займатися вдома наповненням сайтів чи роботою в соціальних мережах. Не обов'язково щось роздавати чи читати лекції. Навіть для лекцій людина має бути готова".

Звертатися просять у центр, який знаходиться в приміщенні Архикатедрального собору чи за телефоном гарячої лінії:  097-923-02-04.