додому культура Тернопільська Філармонія запрошує на новорічно-різдвяні імпрези

Тернопільська Філармонія запрошує на новорічно-різдвяні імпрези

499

Ансамбль танцю «Надзбучанка» та ансамбль народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії отримали звання академічних. Та не це єдиний подарунок для тернополян від філармонії. До новорічних та різдвяних свят артисти підготували нову та цікаву програму, тож запрошують на свої імпрези усіх охочих.

Традиційно у Тернопільській обласній філармонії працювали над програмою «В гостях у Штрауса». Тепер філармонія цілковито змінює програму. Для тернополян підготували велике дійство новорічної імпрези у двох відділах "О, оперета". Звучатимуть у виконанні тернопільських артистів твори з оперет  композиторів КАльмана, ЛеґА, Чайковського, Сен-Санса. Ще один подарунок від філармонії для слухачів – різдвяний.

– «Різдвяне дійство», де ми запросили Шамлі Миколу Миколайовича як композитора. Він вже написав нам багато колядок, пісень. Ми будемо напівтеатральне дійство таке робити. Будуть господар, господиня, дитина приймають колядників. Колядують, щедрують, будуть уривки з вертепів. Тому, я гадаю, що буде дуже цікаво і щиро запрошую усіх відвідати нашу філармонію, – каже директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка.

Нові імпрези у філармонії планують представити не лише в Тернополі, а й області. А на завершення концертного сезону пошановувачі музики зможуть насолодитися творчістю також італійського композитора Джозеппе Верді. У 2013 році відзначатимуть 200-річчя з дня його народження.

– Ми вирішили закрити сезон концертний великим концертом в двох відділеннях з творів композитора Джозеппе Верді. Це буде симфонічний оркестр, солісти всі. Твори будуть звучати ті, які ще не звучали.  По крайній мірі з вуст наших солістів. Так що буде дуже цікаво, – каже Ярослав Лемішка.