додому Новини Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу матиме нове приміщення

Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу матиме нове приміщення

3399

Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу отримала нове приміщення. Його для спортивного закладу виділили у новобудові, що біля парку Топільче. Відтепер понад вісім сотень юних спортсменів матимуть можливість комфортно прийняти душ, переодягнутись, відпочити, а адміністрація школи отримала повноцінні місця для роботи.

Приміщення було невеличке, перший поверх ми займали, деякі з кімнат були на 3 поверсі, зимою було холодно, це я вам відкрито і чесно говорю. Одна роздягалка на всіх, не відповідало це приміщення дитячій спортивній школі, – каже директор ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту РОМАН КОВЕРКО.

Тоді вирішили виділити спортивній школі нове приміщення, поряд, – у новозбудованій багатоповерхівці. Ще кілька місяців тому про такі умови та кабінети тільки мріяли.

Дитячо-юнацьку спортивну школу нині відвідують понад вісімсот вихованців. Тут грають у футбол, гандбол, баскетбол. Тут реалізовують свої спортивні мрії. У кожного вони різні.

-Я хочу стати похожим на Мессі, футболіст відомий. Недавно був такий цікавий матч Барселона – Севілья. 2-2 зіграли, Мессі спочатку був на заміні, потім вийшов, і команда відіграла 2 м’ячі. Ходжу сюди, щоб стати футболістом, грати за Барселону, – розповідати вихованець ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту Саша.

Влітку біля футбольного поля планують облаштувати душові кабіни, роздягалки.